KONST / Litografier / Färglitografi 13693212
nr 1369 3212
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/200, komposition. Motivet: 18x29cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:49:49
15/12 15:49:30